Wrocław - Ścianka berlińska wwibrowywana

Wrocław – Ścianka berlińska wwibrowywana

Wrocław – Ścianka berlińska wwibrowywana

AKTUALIZACJA:

Po zakończonym okresie dzierżawy rozpoczęliśmy demontaż kształtowników ścianki berlińskiej na inwestycji „ATAL Nowe Miasto Jagodno”.

—–

W bieżącym roku wykonaliśmy zabudowę kształtowników ścianki berlińskiej w technologii wwibrowywania dla budowy budynku mieszkalnego wielorodzinnych z garażami podziemnymi przy ul. Asfaltowej we Wrocławiu dla firmy Atal S.A. Inwestycja jest realizowana pod nazwą „ATAL Nowe Miasto Jagodno”.

Zakres prac obejmował:

  • zabudowę ścianki berlińskiej w technologii wwibrowywania na odcinku ponad 380mb,
  • montaż opinki drewnianej.

Wykorzystano kształtowniki stalowe o długości od 7,5 m do 10,0 m. Po zakończeniu funkcji statycznej ścianka berlińska zostanie zdemontowana.

Ścianka berlińska wwibrowywana została zabudowana z jednoczesnym prowadzeniem monitoringu drgań co pozwoliło wykluczyć wpływ prac na zabudowę sąsiadującą.

Wszystkie prace polegające na zabezpieczeniu wykopu zostały wykonane kafarem na podwoziu gąsienicowym co pozwoliło sprawnie poruszać się po placu budowy.

AKTUALIZACJA:  Po zakończonym okresie dzierżawy rozpoczęliśmy demontaż kształtowników ścianki berlińskiej na inwestycji  „ATAL Nowe Miasto Jagodno”.