Praca Gollwitzer

Praca

Firma Gollwitzer Polska poszukuje osób do pracy na stanowiskach:

Operator palownic/kafarów

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie prac zgodnie z obsługa maszyn
  • prowadzenie prac w zgodzie z przepisami BHP,
  • dbanie o stan techniczny powierzonego mu sprzętu,
  • utrzymywanie powierzonego mu sprzętu w czystości,
  • wypełnianie zestawienia przepracowanych godzinowych oraz przekazywanie ich osobie dozoru lub przesyłanie pocztą do biura we Wrocławiu,
  • w przypadku otrzymania w dyspozycji samochodu służbowego, rzetelne prowadzenie zapisów w książce pojazdu,

Wymagania:

  • uprawnienia operatora palownic/kafarów
  • prawo jazdy kat. B,
  • praca na terenie całego kraju – delegacja

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • współpracę z młodym zespołem,
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Wynagrodzenia: 8 000 – 14 000 brutto + dodatki

Mechanik /serwisant maszyn budowlanych

  • przeglądy cykliczne maszyn i urządzeń
  • diagnozowanie i usuwanie awarii powstałych podczas eksploatacji maszyn i urządzeń
  • serwis maszyn i urządzeń
  • dojazd na teren budowy w razie awarii

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe przynajmniej 3 lata
  • wykształcenie kierunkowe
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy

Oferujemy:

Wynagrodzenia: 7 000 – 12 000 brutto + dodatki

Osoby zainteresowane pracą proszone są o wysłanie CV na adres biuro@gollwitzer.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Na nadesłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)“.